Dřevěný nábytek do domečku KOUPELNA

Dřevěný nábytek do domečku KOUPELNA

Popis výrobku a parametry

Dřevěný malovaný nábytek do koupelny obsahuje vše co je na fotce = velkou rohovou vanu se sprchovacím závěsem, umyvadlo se zrcadlem, toaletu, držák na ručníky, koupelnové předložky. Textilní doplňky jsou vyrobeny ručně. Celkem 9 dílů, z toho 4 textilní, 5 dřevěných. 

Rozměr balení cca: 26 x 19 x 8 cm
Rozměr vany se sprchou: 14,5 x 7 x 16 cm

Vyhovuje současným evropským bezpečnostním normám, předevnším EN71 - bezpečnost hraček.Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťuje pečlivý výběr přírodních materiálů a vyjímečné detailní zpracování. Le Toy Van hračky jsou ručně malované. Inspirována dětskou představivostí je společnost Le Toy Van hrdá na to, že navrhuje inovativní hračky, které podporují plnohodnotný rozvoj dětí.
Společnost Le Toy Van byla založena v roce 1995 v anglickém Surrey, jako rodinná firma. Zakladaleli byli Georges Le Van a jeho syn Steven Le Van, kteři jsou pokračovateli rodinné společnosti s více než 150 letou historií a zkušenostmi v ruční výrobě dřevěných hraček. Během posledních 25 let se společnost Le Toy Van stala důvěryhodným výrobcem dřevěných hraček. Oceněné hračky se nyní prodávají ve více než 50 zemích světa.
Všechny hračky splňují nejpřísnější bezpečnostní normy ICTI, ISO 9001, EN-71 a ASTM. 

Parametry

Záruční doba: 2 roky
Barva: bílá, světle modrá
Materiál: vysoce kvalitní dřevo z udržitelných a obnovitelných zdrojů, ručně domalováno ekologickými barvami
Rozměr balení: cca: 26 x 19 x 8 cm
Normy / certifikáty: EN71 test bezpečnosti hraček
Doporučený věk: 3+
Kód výrobku: ME053

Potřebujete poradit?

Dana Kopecká

Dana Kopecká

Související produkty

Naposledy jste se zajímali o tyto produkty