Slunečníky a stínící technika

NABÍZÍME ORIGINÁLNÍ STÍNÍCÍ PLACHTY (NAPÍNACÍ SLUNEČNÍKY), POSUNOVACÍ BALDACHÝNY, VENKOVNÍ ROLETY, včetně značkového montážního materiálu a dalšího příslušenství.

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA NENÍ MOŽNÁ, JE NUTNÉ VYBRAT Z NABÍZENÝCH ROZMĚRŮ!

Naše napínací slunečníky, rolety a baldachýny jsou odolné vůči všem povětrnostním vlivům, mohou být trvale vystaveny větru, slunci, dešti. Všechny poskytují 95% ochranu před UVA i UVB zářením. Stínící plachty, rolety a baldachýny jsou vyrobeny z tkaného polyethylenu (HTPE). 

Stínící plachty jsou k dostání v různých barvách, tvarech a rozměrech, stejně tak venkovní rolety a ručně ovládané baldachýny na pergolu.

Pokud potřebujete ochránit zahradní nábytek, rohové sedací soupravy, zahradní slunečníky, venkovní grily a zahradní houpačky před nečistotami a deštěm, nabízíme ochranné obaly a kryty na zahradní nábytek.

Nesling se mění na PLATINUM - holandská kvalita zůstává!

Nesling je holandská firma, která se již od roku 2005 specializuje na různé druhy zastínění. V letošním roce došlo ke sloučení s firmou Platinum, která nabízí především produkty pro ochranu zahradního nábytku. Nyní tak budou všechny produkty těchto dvou firem prodávány pod značkou PLATINUM.

 

Zobrazit filtraci
Filtrování podle ceny
 Kč
 Kč

Mohlo by vás zajímat

další články
Zboží máme přímo
u nás na skladě
Doprava zdarma
od 2 500 kč
On-line platby
přes GoPay