Obaly, kryty, potahy a plachty na zahradní nábytek

Máte zahradní stůl a židle, houpačku nebo slunečník a potřebujete je ochránit před přírodními vlivy, aby vám mohly ještě dlouho sloužit? Máme pro vás řešení. Nabízíme ochranné obaly na veškerý zahradní nábytek, díky kterým ušetříte čas s neustálým uklízením a opětovným připravováním posezení. 

Pokud vlastníte rohovou sedačku a přáli byste si prodloužit její životnost, jistě si vyberete z naší bohaté nabídky obalů na zahradní rohové sedačky. Chcete-li zabránit ušpinění a případnému navlhnutí podsedáků, prohlédněte si nabídku obalů a tašek na zahradní podsedáky na židle. S potahy na slunečníky zase předejdete jejich plesnivění a ochranné plachty na gril zabrání korozi materiálu.

Veškeré naše obaly můžete doplnit zátěžovými sáčky, které pomohou udržet plachty na správném místě i v případě silnějšího větru. 

Nabízíme vám ochranné obaly a tašky na zahradní nábytek. 100% voděodolné a funkční. Materiál je stálobarevný, tkanina je prodyšná, ale s membránou, což zamezuje kondenzaci vody na vnitřní straně obalu při střídání venkovních teplot. 

AeroCover® je vyrobený z lehkého ripstop polyesteru. Ripstop je speciálně tkaná látka odolná proti roztržení. Snadno se s ním manipuluje a zabírá málo místa, když jej nepoužíváte. Ze spodní strany má AeroCover® speciální prodyšnou membránu, jako třeba funkční oblečení. Tato membrána odvádí kondenzát ven, ale zároveň zabraňuje pronikání vody, prachu a nečistot dovnitř. Dokonale tak ochrání váš zahradní nábytek, stoly, křesla, lavičky, lehátka, grily a slunečníky před nepřízní počasí. Lepší obal na zahradní nábytek těžko hledat. Kvalita, estetika, funkčnost to je AeroCover®.

Kromě krytů na zahradní nábytek u nás najdete i stínící plachty,  baldachýny nebo venkovní rolety a pro děti různé houpačky či dřevěné hračky na zahradu.

Pokud byste potřebovali jiný rozměr, který zde nenajdete, napište nám dotaz s rozměry (š x h x v) a na co je kryt určen. Podíváme se do katalogu, nemáme skladem vše co firma Platinum nabízí, protože nabídka je opravdu veliká. 

Zobrazit filtraci
Filtrování podle ceny
 Kč
 Kč

Mohlo by vás zajímat

další články
Zboží máme přímo
u nás na skladě
Doprava zdarma
od 2 500 kč
On-line platby
přes GoPay