Dřevěný petanque Vilac čísla 6 koulí + prasátko

Dřevěný petanque Vilac čísla 6 koulí + prasátko

Sada zabalená v praktické tašce na tradiční pétanque v provedení s velkými barevnými čísly. Sada je vyrobena z masivního lakovaného dřeva. Obsahuje 6 koulí, prasátko, tašku na přenos. Průměr koule cca 7 cm, průměr prasátka cca 3,5 cm. Jedná se o přírodní materiál, tzn. případné rozdíly v barvě či kresbě dřeva u jednotlivých komponentů není na závadu. Vyrobeno ve Francii. 

Hlavní vlastnosti:

  • pro 2–6 hráčů
  • 6 herních koulí, kulička (prasátko), textilní taška se zipem na přenášení a uschování
  • vyrobeno ekologicky, šetrně k životnímu prostředí

Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu a vzduch, neplýtvají energiemi.

 
Již více než 110 let plní značka Vilac dětské sny. Společnost Vilac sídlí hluboko v srdci pohoří Jura, obklopena horami, jezery a lesy. Tato francouzská společnost vyrábí od roku 1911 dřevěné hračky v klasickém, starodávném stylu s moderními barvami a vzory. Hračky Vilac jsou jedinečné, nikdy nevyjdou z módy a dokáží okouzlit všechny generace. Vilac pomáhá utvářet dětskou představivost svými radostnými ilustracemi či dizajny a reinterpretací klasických hraček, které se jen tak neopotřebují. Děti dostávají na Vánoce a narozeniny spousty hraček, většina z nich je však nezaujme na dlouhou dobu, láska k hračce se nenaplní. Dřevěné hračky Vilac vzbuzují vášeň i o 50 let později, když jako dospělí náhodou najdete v podkroví hračky, které jste jako děti milovali. Vilac již 100 let propojuje děti s hračkami, které si oblíbí a váží si jich. A proč je děti tak milují? To zůstává tajemstvím firmy Vilac.

Parametry

Rozměr balení: 23 x 16 x 8 cm
Záruční doba: 2 roky
Hmotnost: 0,85 kg
Barva: přírodní dřevo, červená, žlutá, sv. modrá, petrolejově modrá taštička
Materiál: dřevo, netoxické barvy, textilni tašička se zipem
Doporučený věk: 3+
Kód výrobku: V4035B

Potřebujete poradit?

Dana Kopecká

Dana Kopecká

Související produkty

Naposledy jste se zajímali o tyto produkty