Dřevěná biatlonová malorážka Martin Fourcade

Dřevěná biatlonová malorážka Martin Fourcade

S touto dřevěnou zbraní si děti mohou vyzkoušet střelbu na terč. 

Objevte biatlonovou zbraň několika násobného olympijského vítěze a mistra světa v biatlonu Martina Fourcada. 

Balení obsahuje: malorážku, pět sklopných terčů, dvacet gumiček. Popruhy na "zbrani" jsou nastavitelné a přizpůsobitelné velikosti dítěte.

Rozměr malorážky: 49,5x11,5x2 cm    Průměr terče: 8,5 cm, výška: 11,5 cm

Níže je ke shlédnutí video jak s touto "zbraní" střílí profík :)

Všechny hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME = záruka ekologické výroby, šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu,vzduch a neplýtvají energiemi.

 
Již více než 100 let plní značka Vilac dětské sny. Společnost Vilac sídlí hluboko v srdci pohoří Jura, obklopena horami, jezery a lesy. Tato francouzská společnost vyrábí od roku 1911 dřevěné hračky v klasickém, starodávném stylu s moderními barvami a vzory. Hračky Vilac jsou jedinečné, nikdy nevyjdou z módy a dokáží okouzlit všechny generace. Vilac pomáhá utvářet dětskou představivost svými radostnými ilustracemi či dizajny a reinterpretací klasických hraček, které se jen tak neopotřebují.
Děti dostávají na Vánoce a narozeniny spousty hraček, většina z nich je však nezaujme na dlouhou dobu, láska k hračce se nenaplní. Dřevěné hračky Vilac vzbuzují vášeň i o 50 let později, když jako dospělí náhodou najdete v podkroví hračky, které jste jako děti milovali. Vilac již 100 let propojuje děti s hračkami, které si oblíbí a váží si jich. A proč je děti tak milují? To zůstává tajemstvím firmy Vilac.

Parametry

Záruční doba: 2 roky
Barva: modrá + přírodní dřevo
Materiál: dřevo, guma, papír
Rozměr balení: cca 54 x 23 x 7 cm
Doporučený věk: 5+
Kód výrobku: V10034

Potřebujete poradit?

Dana Kopecká

Dana Kopecká

Související produkty

Naposledy jste se zajímali o tyto produkty