Dřevěná pistole s terči Pirát

Dřevěná pistole s terči Pirát

S touto dřevěnou zbraní si děti mohou vyzkoušet střelbu na terč. I piráti potřebují trénovat střelbu na cíl. Natáhněte na pistoli přiloženou gumičkou, zamiřte na terč a stiskněte spoušť. Vyhrává ten, kdo sestřelí nejvíce terčů. Terče s pirátskou tématikou. Terče také můžete rozmístit různě po místnosti, trénovat tak dětský postřeh a stopovat hru na čas. 

Balení obsahuje: pistoli, 10 různých terčů, 10 gumiček. 

Rozměr pistole: 30 x 10 x 2,5 cm    a různé velikosti terčů - cca: 13 x 12 cm a 13 x 9 cm.

 

Všechny hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME = záruka ekologické výroby, šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu,vzduch a neplýtvají energiemi.

 
Již více než 100 let plní značka Vilac dětské sny. Společnost Vilac sídlí hluboko v srdci pohoří Jura, obklopena horami, jezery a lesy. Tato francouzská společnost vyrábí od roku 1911 dřevěné hračky v klasickém, starodávném stylu s moderními barvami a vzory. Hračky Vilac jsou jedinečné, nikdy nevyjdou z módy a dokáží okouzlit všechny generace. Vilac pomáhá utvářet dětskou představivost svými radostnými ilustracemi či dizajny a reinterpretací klasických hraček, které se jen tak neopotřebují.
Děti dostávají na Vánoce a narozeniny spousty hraček, většina z nich je však nezaujme na dlouhou dobu, láska k hračce se nenaplní. Dřevěné hračky Vilac vzbuzují vášeň i o 50 let později, když jako dospělí náhodou najdete v podkroví hračky, které jste jako děti milovali. Vilac již 100 let propojuje děti s hračkami, které si oblíbí a váží si jich. A proč je děti tak milují? To zůstává tajemstvím firmy Vilac.

Parametry

Záruční doba: 2 roky
Barva: tmavě hnědá + přírodní dřevo
Materiál: dřevo, papír, guma
Rozměr balení: cca 34 x 20 x 4 cm
Doporučený věk: 3+
Kód výrobku: V9905

Potřebujete poradit?

Dana Kopecká

Dana Kopecká

Související produkty

Naposledy jste se zajímali o tyto produkty