Dětské dřevěné chůdy - chodící nohy ŽIRAFA

Dětské dřevěné chůdy - chodící nohy ŽIRAFA

Tyto lehké dřevěné chodící žirafí nohy jsou pestrobarevné a jsou určeny pro dětské nožky. Stoupni na ně, chytni provázky do rukou a vykroč!
Vynikající pro zábavnou hru mezi dětmi nebo k samostatné dovednostní hře.

Pomáhá rozvíjet rovnováhu a koordinační schopnosti. Vyrobeno z kvalitních zodpovědně nakupovaných materiálů. Vyhovuje současným evropským bezpečnostním normám. Skládá se ze dvou kusů. Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii.
Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky Bigjigs Toys jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.
Kvalita hraček značky Bigjigs Toys je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

Parametry

Záruční doba: 2 roky
Hmotnost: cca 0,4 kg
Barva: žlutá, červená, přírodní dřevo
Rozměr: 10,5 x 8,5 x 13 cm
Materiál: dřevo s povrchovou úpravou, netoxické barvy, textilní šňůrka
Doporučený věk: 3+
Kód výrobku: bj870

Potřebujete poradit?

Dana Kopecká

Dana Kopecká

Související produkty

Naposledy jste se zajímali o tyto produkty