Ochranný obal na rohovou sedačku 7940 Aerocover 235x235x100 v.70 cm

100% voděodolný, luxusní, funkční, stálobarevný ochranný kryt. Prodyšná tkanina s membránou zamezuje kondenzaci vody na zakrytých předmětech při střídání venkovních teplot. Tkanina je neprůhledná, tmavě šedé / antracitové barvy.   

 

Prodyšnost je důležitá

Změny venkovních teplot způsobují, že kondenzace vody je nevyhnutelná. AeroCover® má speciální prodyšnou membránu, podobnou jako třeba funkční oblečení. Tato membrána odvádí kondenzát ven a zároveň zabraňuje pronikání vody, prachu a nečistot dovnitř. Je důležité zabránit tvorbě plísní a prodloužit životnost vašeho zahradního nábytku, grilu, houpačky nebo slunečníku.

 

Vysoká barevná stálost

Tkaniny na výrobu AeroCovers® jsou hluboce barvené speciálními barvami pro použití venku. Tento proces dává AeroCovers® vysokou barevnou stálost na přímém slunci. Standardní kryty velmi rychle vyblednout.

 

AeroCovers® = alternativa pro PVC

Problém s PVC či vinylovými kryty je, že nedýchají. Ačkoli to výrobci tvrdí, PVC kryty mohou dýchat pouze ventilačními otvory zabudovanými do těchto krytů. Ale tyto otvory umožňují vnikat nečistotám a prachu dovnitř pod kryt. Navíc vinyl i PVC při nízkých teplotách tvrdnou a nakonec se kvůli tomu zlomí. AeroCover zůstává flexibilní i při velmi nízkých teplotách. Vinyl i PVC je také špatný z ekologického hlediska. AeroCover® je vyrobený z ekologicky šetrných materiálů, které lze po skončení životnosti recyklovat.

 

Pohodlné nasazení a perfektní zajištění

AeroCovers® mají všité 2 šňůrky se zarážkami na 2 stranách krytu. Tímto způsobem je snadné kryt tak, aby pevně seděl na svém místě a neodnesl jej vítr. Potahy ve tvaru písmene L jsou vybaveny přezkou navíc. Kryty na slunečníky AeroCovers® jsou opatřeny všitou tyčí ze skleněných vláken. Slunečník můžete snadno zakrýt bez toho, abyste museli lézt někde do výšky. K větším platchtám na zakrytí nábytku můžete ještě dokoupit sáčky na písek z naší nabídky a upevnění krytu tak pojistit. 

 

Lehký a přitom tak silný

AeroCovers® jsou vyrobeny z lehkého ripstop polyesteru. Ripstop je speciálně tkaná látka odolná proti roztržení. Snadno se s nimi manipuluje a zabírají málo místa, když je nepoužíváte. Všechny kryty jsou dodávány s praktickou úložnou taškou připevněnou ke krytu.

 

POKYNY KE SPRÁVNÉMU UŽÍVÁNÍ:

Zajistěte dostatečnou ventilaci, aby mohl nábytek pod plachtou dýchat – platí obzvláště pro sedačky, stoly. Nikdy nenechte plachtu ležet rovně na desce stolu. Mezi plachtou a deskou stolu musí být volný prostor. Zajistěte pomocí našich podpěr, které lze dokoupit, či jiným vhodným NEOSTRÝM předmětem, který máte doma. Tímto způsobem utvořte vyšší bod, díky kterému bude voda stékat po plachtě dolů a nebude se v žádném místě hromadit a vytvářet tak vodní kapsy.

Tam kde je to možné, uvažte stahovací šňůrky kolem noh stolu, sedačky atp a stáhněte tak, aby vítr nemohl plachtu odfouknout. Šňůrky je možné uvázat na více místech. Nikdy nenechávejte polštáře ležet pod plachtou delší dobu (několik týdnů). Pravidelně plachtu z nábytku sundávejte, aby se nábytek provětral. Vždy zakrývejte jen řádně suchý zahradní nábytek / slunečník / gril …. V případě grilu samozřejmě platí, že musí být řádně vychladlý.  

 

UPOZORNĚNÍ:

  • uchovávejte tuto plachtu mimo dosah dětí, hrozí nebezpečí udušení. Tato plachta není hračka!
  • než přes stroj a nebo přístroj (gril) přetáhnete plachtu, nechte jej nejprve vychladnout
  • materiál není ohnivzdorný, uchovávejte mimo dosah otevřeného ohně nebo zapáleného dřeva
  • pokud je přístroj či stroj pod plachtou, nepoužívejte jej

A takhle nějak to v praxi funguje:

Ochranný obal na rohovou sedačku 7940 Aerocover 235x235x100 v.70 cm

*
*
*
A už vám nic neuteče!

Přihlašte se k odběru novinek a nenechte si ujít žádnou speicální akci v našem eshopu.

Zboží máme přímo
u nás na skladě

Doprava zdarma
od 2 500 kč

On-line platby
přes GoPay

Zákaznická linka

Dana Kopecká
+420 777 230 065

(PO-PÁ 8-18 hod.)

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat
přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Veškeré ceny zahrnují DPH v zákonem stanovené výši.
© 2017 ENCETEX s.r.o. - všechna práva vyhrazena.

Grafický návrh KošnarDesign.cz & realizace Jan Čech