Platinum – výrobce obalů na zahradní nábytek

Firma Platinum je výrobce kvalitních ochranných obalů na zahradní nábytek, slunečníky, grily a další zahradní vybavení.

Kvalitní nepromokavé obaly na zahradní nábytek

Tyto obaly jsou vyrobeny ze 100 % voděodolné tkaniny AeroCover®, která je zároveň prodyšná a disponuje membránou zamezující kondenzaci vody na zakrytých předmětech. Dobře tak ochrání zahradní nábytek před deštěm i vlhkem. Zabraňuje také pronikání prachu a nečistot na váš nábytek, čímž prodlužuje nejen jeho pěkný vzhled, ale zabrání i tvorbě plísní a prodlouží jeho životnost.

Stálobarevné ochranné kryty z ekologicky šetrných materiálů

Díky hloubkovému barvení tkaniny si všechny ochranné kryty Platinum udržují svoji vysokou barevnou stálost i při používání na přímém slunci. Jsou také velmi odolné proti roztržení, a to díky speciálně tkané látce ripstop, která je známá svojí pevností a je tak běžně používána při výrobě horkovzdušných balonů, stanů, sportovního oblečení nebo lodních plachet. Oproti jiným obalům z PVC či vinylu mají obaly AeroCover® také tu výhodu, že zůstávají flexibilní i při velmi nízkých teplotách a lze je po skončení životnosti recyklovat.

Rozšíření značky Platinum o výrobu stínící techniky

Začátkem roku 2024 došlo ke sjednocení značky stínící techniky Nesling a značky Platinum vyrábějící ochranné obaly. Vznikla tak značka Platinum, která nově sdružuje výrobu venkovní stínící techniky pro pergoly i terasy a výrobu nepromokavých obalů na zahradní nábytek.

Obaly na židle, stoly a houpačky, ale také na slunečník nebo gril

Zapomeňte na běžné obaly na nábytek. Vsaďte na kvalitní ochranné obaly AeroCover®, které vydrží roky a váš zahradní nábytek ochrání před nepřízní počasí, nečistotami i plísní a zajistí mu dlouhou životnost.

V naší nabídce najdete široké spektrum ochranných krytů na zahradní nábytek včetně obalů na zahradní sedací sety, obalů na jídelní sety, krytů na lehátka a lavičky, obalů na zahradní židle a křesílka a obalů na zahradní rohové sedačky. Dále také nabízíme plachty na zahradní houpačky a houpací hnízda, obaly a tašky na zahradní podsedáky na židle, ochranné obaly na slunečníky nebo plachty na gril.

Zobrazit filtraci
Filtrování podle ceny
 Kč
 Kč

Mohlo by vás zajímat

další články
Zboží máme přímo
u nás na skladě
Doprava zdarma
od 2 500 kč
On-line platby
přes GoPay