Dřevěná dětská KUCHYŇKA Blue Sky

Dřevěná dětská KUCHYŇKA Blue Sky

Plně vybavená dřevěná dětská kuchyňka se skládá z kuchyňské linky s dřezem a sporákem, troubou s průzorem a policí a s lednicí pro uložení "hotového jídla" malých kuchařů. Součástí je i "nerezový" dřez s baterií a kuchyňská utěrka. Jedna boční strana kuchyňky je opatřena černou tabulovu samolepkou a lze na ní psát a krestlit křídami.

Kuchyň obsahuje také 30 doplňků jako jsou kastroly, hrnce, vařečky, obracečky, kořenky, cukřenky, atrapy jídla atd. Prostě vše co váš malý kuchař ke svému vaření potřebuje. Staňte se skvělým kuchařem díky kuchyňce Blue Sky! 

Kuchyňka je vyrobena komplet ze dřeva a použité barvy jsou zdravotně nezávadné. Dodáváme v rozloženém stavu s návodem k montáži. Vhodné pro děti od 3 let.

 

Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu a vzduch, neplýtvají energiemi.Již více než 100 let plní značka Vilac dětské sny. Společnost Vilac sídlí hluboko v srdci pohoří Jura, obklopena horami, jezery a lesy. Tato francouzská společnost vyrábí od roku 1911 dřevěné hračky v klasickém, starodávném stylu s moderními barvami a vzory. Hračky Vilac jsou jedinečné, nikdy nevyjdou z módy a dokáží okouzlit všechny generace. Vilac pomáhá utvářet dětskou představivost svými radostnými ilustracemi či dizajny a reinterpretací klasických hraček, které se jen tak neopotřebují.
Děti dostávají na Vánoce a narozeniny spousty hraček, většina z nich je však nezaujme na dlouhou dobu, láska k hračce se nenaplní. Dřevěné hračky Vilac vzbuzují vášeň i o 50 let později, když jako dospělí náhodou najdete v podkroví hračky, které jste jako děti milovali. Vilac již 100 let propojuje děti s hračkami, které si oblíbí a váží si jich. A proč je děti tak milují? To zůstává tajemstvím firmy Vilac.

Potrebujete poradiť?

Dana Kopecká

Dana Kopecká

Súvisiace produkty

Naposledy ste sa zaujímali o tieto produkty