Stínící plachty - slunečníky

Dobrý slunečník splňuje dvě základní funkce: ochrannou a estetickou. Může být totiž skvělým moderním doplňkem vaší zahrady, vašeho posezení. V prvé řadě ale mají slunečníky chránit před ostrým sluncem a nebezpečným UV zářením. Naše výrobky vám také mohou pomoci vytvořit pocit soukromí.

Stínící plachty = slunečníky, které nabízíme, jsou z odolného materiálu, který neztrácí tvar ani barvu a snadno se upevňují pomocí instalačního materiálu, který naleznete také v našem eshopu.

Dále pak u nás pořídíte obaly a tašky na zahradní podsedáky, které slouží jako ochrana před navlhnutím, nebo do nich podsedáky můžete uložit na zimu. Nabízíme také ochranné plachty na různé druhy zahradních grilů a mnoho dalších ochranných obalů na zahradní nábytek.

Nesling se mění na PLATINUM - holandská kvalita a 5 let záruka zůstává!

Nesling je holandská firma, která se již od roku 2005 specializuje na různé druhy zastínění. V letošním roce došlo ke sloučení s firmou Platinum, která nabízí především produkty pro ochranu zahradního nábytku. Nyní tak budou všechny produkty těchto dvou firem prodávány pod značkou PLATINUM.

 

Zobrazit filtraci
Filtrování podle ceny
 Kč
 Kč

Mohlo by vás zajímat

další články
Zboží máme přímo
u nás na skladě
Doprava zdarma
od 2 500 kč
On-line platby
přes GoPay