Stínící technika - příslušenství

Montážní materiál nejen pro napínací slunečníky

V tomto oddělní naleznete vše k uchycení stíních plachet, ať již čtvercových, trojúhelníkových, obdélníkových. Nabízíme kotvící prvky do dřeva nebo do zdi, napínací háky, dále pak samostatné sloupy k ukotvení do země, kotvící trny do země a patky do dřeva. Nově máme v nabídce také samotné kování pro sestavení pergoly, při použití trámků ze dřeva. Originální montážní materiál Vám usnadní práci a zpříjemní využívání našich slunečníků a stínící techniky, použít jej můžete třeba i pro houpačky z našeho sortimentu.

Menší prvky (karabiny, háky, šrouby...) jsou vyrobeny z NEREZ oceli! Ochráníte tak fasádu Vašeho domu před vznikem nevzhledných skvrn. Větší díly (kovový sloup, trn, kování ke stavbě pergoly) jsou z oceli s povrchovou úpravou, trn do země je pozinkovaný, kovový sloup lakovaný tmavě šedou barvou, kolejnice je hliníková - vše je uvedeno u konkrétního výrobku.

Nesling se mění na PLATINUM - holandská kvalita zůstává!

Nesling je holandská firma, která se již od roku 2005 specializuje na různé druhy zastínění. V letošním roce došlo ke sloučení s firmou Platinum, která nabízí především produkty pro ochranu zahradního nábytku. Nyní tak budou všechny produkty těchto dvou firem prodávány pod značkou PLATINUM.

 

Zobrazit filtraci
Filtrování podle ceny
 Kč
 Kč

Mohlo by vás zajímat

další články
Zboží máme přímo
u nás na skladě
Doprava zdarma
od 2 500 kč
On-line platby
přes GoPay