Stínící plachta proti slunci (slunečník) - pravoúhlý trojúhelník 4x4x5,7 m

Stínící plachta proti slunci (slunečník) - pravoúhlý trojúhelník 4x4x5,7 m

Originální napínací slunečník ve tvaru pravoúhlého trojúhelníku je určen k zastínění vašeho posezení na terase či zahradě. 5 let ZÁRUKA!

Rozměry - délka stran cca 400 x 400 x 570 cm (přepona), měřeno od nerezového kovového oka k oku. Středy stran jsou cca 30 cm vykrojené, není to tedy rovný pravidelný tvar trojúhelníku. Většina slunečníků je (podle tvaru a rozměru) sešita minimálně ze dvou nebo více kusů látky. Je možné vybrat si z několika barevných variant, aby výborně ladil ke svému okolí. Anebo naopak kontrastoval, to je na vás.

Barevné varianty, z nichž si můžete vybrat:

  • antracit / písková / smetanová / černá 

Kvalitní materiál

Slunečník je vyroben z tkaného HDPE polyethylenu. Polyethylen je termoplast, který dokáže odolat kyselinám i zásadám, je použitelný i do vyšších teplot. Látka je hrubě tkaná, mírně dírkovaná. Svým uživatelům zajistí vysokou ochranu před UV zářením. Gramáž tkaniny je 285 g/m2Slunečník může být umístěn venku po celou dobu sezóny = od dubna do září, na zimu je nutné jen sundat a uschovat! Máme však vyzkoušeno, že tento druh vydrží několik let instalovaný po celý rok, i v zimě, bez ztráty svých vlastností. Jen je dobré zajistit, aby na stínící plachtě neležela vysoká vrstva sněhu a nedošlo tak k vytržení slunečníku ze zdi, či ze sloupku. 

Praktické zastínění s UV ochranou

Náš slunečník vytvoří příjemný stín všem vašim aktivitám. Spolehlivě vás ochrání před slunečními paprsky, poskytuje ochranu před UV zářením až 95%! Částečně Vás ochrání i před lehkým mrholením, před deštěm ale ne, látka je mírně dírkovaná a vodu propouští.

Způsob připevnění

Slunečník má v každém svém rohu silné NEREZOVÉ oko, prostřednictvím nějž se jednoduše upevní. Můžete použít karabiny, řetězy, napínáky. Je na každém uživateli, který ze způsobů uchycení mu bude nejvíce vyhovovat, či který bude moci vzhldem k umístění použít. Pro pohodlné upevnění a řádné napnutí pak budete na každou stranu potřebovat ještě cca + 20 až 30 cm místa, než je celkový rozměr slunečníku. 

Originální montážní prvky (je možné dokoupit)

Nesling originální nerezový montážní materiál z naší nabídky, který vám instalaci slunečníku maximálně usnadní. Prohlédněte si video jak správně a jednoduše zaměřit a instalovat slunečník.

Výhody slunečníku

  • slunečník je stálobarevný
  • je odolný všem povětrnostním vlivům
  • nerezová kovová oka k uchycení v každém rohu
  • 5 let záruka
  • je určen k trvalému umístění venku (jaro – podzim)

Chcete jinou velikost?

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA NENÍ MOŽNÁ, JE NUTNÉ VYBRAT Z NABÍZENÝCH ROZMĚRŮ! Pokud je pro vás tento slunečník malý, zvolte jinou velikost. Je také možné upevnit dva slunečníky vedle sebe. Zakázková výroba zatím není možná, prosím, vybírejte z rozměrů, které dosud nabízíme. 

Nesling - holandská kvalita, 5 let záruka!

Nesling je holandský výrobce, který se již od roku 2005 specializuje na výrobu různých druhů zastínění. Produkty Nesling jsou vyrobeny z pevné HDPE tkaniny, která poskytuje až 95% ochranu před UV zářením. 5 let ZÁRUKA! V nabídce stínící techniky značky Nesling najdete jak tradiční stínící plachty, tak i rolety a baldachýny různých odstínů a taktéž velmi kvalitní montážní materiál. Nesling si zakládá nejen na kvalitě zpracování, ale také na špičkových materiálech, jako je např. nerezová ocel jakosti 316 AISI, ze které Nesling vyrábí montážní příslušenství (používá se např. při výrobě rozvodů potrubí, tlakových nádov, ale také při výrobě tanků). Jedná se o nejkvalitnější nerezovou ocel dostupnou na trhu.

 

Parametry

Záruční doba: 5 let
Hmotnost: 2,50 kg
Barva: 4 barvy na výběr
Rozměr: 400 x 400 x 570 cm (nejdelší strana = přepona)
Materiál: tkanina HDPE, kov
Balení obsahuje: napínací slunečník, montážní materiál je nutné dokoupit zvlášť

Potřebujete poradit?

Dana Kopecká

Dana Kopecká

Související produkty

Naposledy jste se zajímali o tyto produkty