Nesling – výrobce stínící techniky pro vaši pergolu i terasu

Holandská firma Nesling se již od roku 2005 specializuje na výrobu širokého sortimentu stínící techniky.

Stínící technika s vysokou UV ochranou z kvalitních materiálů

Všechny produkty jsou z pevné HDPE tkaniny, která zajišťuje až 95% ochranu před UV zářením, neztrácí tvar a vyznačuje se také svojí stálobarevností. Produkty Nesling – stínící plachty, rolety a baldachýny jsou zároveň vyráběny v několika odstínech a rozměrech, čímž je zajištěna kompatibilita prakticky se všemi exteriéry. Vyznačují se kvalitním zpracováním ze špičkových materiálů. Pro originální montážní materiál využívá firma Nesling nerezovou ocel jakosti 316 AISI, která je nejkvalitnější nerezovou ocelí dostupnou na trhu.

Změna názvu – kvalita zůstává

Na začátku roku 2024 došlo ke sjednocení značky Platinum vyrábějící nepromokavé obaly a značky stínící techniky Nesling. Vznikla tak značka Platinum, která nově sdružuje výrobu venkovní stínící techniky pro pergoly i terasy a výrobu ochranných obalů na zahradní nábytek.

Stínící plachty Nesling pro terasy i zahrady

V naší nabídce najdete stínící plachty Nesling různých rozměrů a ve třech tvarech – obdélníkové, čtvercové a trojúhelníkové. Lze je snadno připevnit pomocí kotvícího materiálu nad vaši terasu, část zahrady či dětské hřiště. Tyto stínící plachty poskytují vysokou ochranu před UV zářením, nezajišťují však ochranu před deštěm, protože jsou vyrobeny z hrubě tkané látky s jemnými dírkami. Při správném umístění dokážou poskytnout určitou míru soukromí

Venkovní rolety Nesling

Dále nabízíme venkovní rolety Nesling, které zajistí soukromí i stínění vašemu venkovnímu posezení. Rolety Nesling jsou vyrobeny z odolné látky, která velmi dobře odolává klimatickým vlivům. Jejich montáž je velmi snadná – lze je upevnit pomocí vrutů na vaši pergolu, případně na markýzový rám, který rozepřete mezi strop a podlahu. Takové upevnění je ideální k zastínění balkonů a lodžií.

Baldachýny pro pergoly Nesling

V neposlední řadě u nás najdete designové baldachýny Nesling pro pergoly, ale i k zastínění teras. Jejich nespornou výhodou je možnost částečného shrnutí. Pokud rádi sedíte na sluníčku, ale ostatní s vámi tuto vášeň nesdílí, lze baldachýn částečně shrnout na stranu přesně podle vašich aktuálních potřeb. Látka baldachýnu Nesling je velmi odolná vůči slunečnímu záření i povětrnostním vlivům, neochrání vás však před deštěm. Baldachýny lze ponechat připevněné i během zimních měsíců, je však potřeba je zajistit a přikrýt ochranným krytem.

Zobrazit filtraci
Filtrování podle ceny
 Kč
 Kč

Mohlo by vás zajímat

další články
Zboží máme přímo
u nás na skladě
Doprava zdarma
od 2 500 kč
On-line platby
přes GoPay