Obaly a plachty na zahradní nábytek - jídelní sety

Nabízíme obaly na zahradní jídelní sety = stůl + židle, ať už čtvercové, kulaté nebo obdélníkové. Samozřejmě jsou všechny nepromokavé, ale zároveň prodyšné. Kvalitní tkanina odolná proti roztržení, ze spodní části s funkční membránou. 

AeroCovers® mají všité 2 šňůrky se zarážkami na 2 stranách krytu. Tímto způsobem je snadné upevnit kryt tak, aby pevně seděl na svém místě a neodnesl jej vítr. Všechny kryty jsou dodávány s praktickou úložnou taškou připevněnou ke krytu.

Zajistěte dostatečnou ventilaci, nikdy nenechte plachtu ležet rovně na desce stolu. Mezi plachtou a deskou stolu musí být volný prostor. Můžete vyřešit pomocí našich podpěr, které lze dokoupit - viz. na konci oddělení - či zde: podpěry a zátěženebo jiným vhodným NEOSTRÝM předmětem, který máte doma. Tímto způsobem utvořte vyšší bod, díky kterému bude voda stékat po plachtě dolů a nebudou se vytvářet vodní kapsy. 

Hledáte-li ochranné obaly na jiný zahradní nábytek, nahlédněte do naší nabídky. Pokud sháníte zastínění terasy, vybírat můžete z našich baldachýnů, stínících plachet nebo markýz.

Pokud byste potřebovali jiný rozměr, který zde nenajdete, napište nám dotaz s rozměry (š x h x v) a na co je kryt určen. Podíváme se do katalogu, nemáme skladem vše co firma Platinum nabízí, protože nabídka je opravdu veliká. 

Zobrazit filtraci
Filtrování podle ceny
 Kč
 Kč

Mohlo by vás zajímat

další články
Zboží máme přímo
u nás na skladě
Doprava zdarma
od 2 500 kč
On-line platby
přes GoPay