Dřevěný domeček pro panenky přenosný

Dřevěný domeček pro panenky přenosný

Popis výrobku a parametry

Překrásný a velký přenosný dřevěný domeček pro panenky včetně vnitřního schodiště a venkovní terasy. Ve střeše domku je vestavěná rukojeť, která umožňuje snadné přenášení. Velmi precizní zpracování do posledního detailu.

Domeček je včetně 18-ti kusů nábytku a 4 postaviček rodinky. Každý prostor uvnitř i venku domečku probudí ve Vaší holčičce nové představy k vytvoření unikátních, jedinečných scén.

Skládá se z celkem 24 částí. Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů (dřevo i použité povrchové materiály - barvy, laky).

Vyhovuje současným evropským bezpečnostním normám, předevnším EN71 - bezpečnost hraček.

Sestavení vyžaduje pomoc dospělého.
Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs Toys hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii.
Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs Toys jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.
Kvalita hraček značky BigJigs Toys je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

Parametry

Záruční doba: 2 roky
Hmotnost: 7 kg
Barva: převládá růžová + další pastelové barvy (žlutá, zelená...)
Rozměr: sestavený domek cca 51 x 42 x 35 cm
Materiál: dřevo
Rozměr balení: 53 x 38 x 14 cm
Normy / certifikáty: EN71 test bezpečnosti hraček
Balení obsahuje: 1 domek, 18 ks nábytku a 4 postavičky
Doporučený věk: 3+
Kód výrobku: JT123

Potřebujete poradit?

Dana Kopecká

Dana Kopecká

Související produkty

Naposledy jste se zajímali o tyto produkty