Dřevěný domeček pro panenky SOPHIA

Dřevěný domeček pro panenky SOPHIA

Popis výrobku a parametry

Luxusní třípatrový, dřevěný, ručně malovaný domeček pro panenky. Jednotlivé pokoje jsou odlišně zdobené.

Schodiště uprostřed domečku rozděluje opticky spodní patro na dva pokoje. Domeček má funkční otvírací okna, okenice a dveře.

Domeček lze otevřít z celé jedné strany. Odjímatelná třpytivá střecha. Domeček nabízí velký prostor pro hraní a rozvíjení kreativity. Je vhodný pro panenky do velikosti cca 15 cm. Vybavení domečku - nábytek -  není součástí balení, ale můžete jej dokoupit v našem eshopu. V krabici u domečku jsou dvě postavičky - maminka a tatínek - viz. poslední foto v galerii. 

Montáž domečku zvládnou dva dospělí lidé za pomocí šroubováku cca za 15 minut.

Vyhovuje současným evropským bezpečnostním normám, předevnším EN71 - bezpečnost hraček.Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťuje pečlivý výběr přírodních materiálů a vyjímečné detailní zpracování. Le Toy Van hračky jsou ručně malované. Inspirována dětskou představivostí je společnost Le Toy Van hrdá na to, že navrhuje inovativní hračky, které podporují plnohodnotný rozvoj dětí.
Společnost Le Toy Van byla založena v roce 1995 v anglickém Surrey, jako rodinná firma. Zakladaleli byli Georges Le Van a jeho syn Steven Le Van, kteři jsou pokračovateli rodinné společnosti s více než 150 letou historií a zkušenostmi v ruční výrobě dřevěných hraček. Během posledních 25 let se společnost Le Toy Van stala důvěryhodným výrobcem dřevěných hraček. Oceněné hračky se nyní prodávají ve více než 50 zemích světa.
Všechny hračky splňují nejpřísnější bezpečnostní normy ICTI, ISO 9001, EN-71 a ASTM. 

Parametry

Záruční doba: 2 roky
Hmotnost: 13 kg
Barva: růžová, zelenkavá, bílá
Rozměr: sestavený domeček 67 x 61 x 35 cm
Materiál: vysoce kvalitní dřevo z udržitelných a obnovitelných zdrojů, ručně domalováno ekologickými barvami
Rozměr balení: 68 x 49 x 14 cm
Normy / certifikáty: EN71 test bezpečnosti hraček
Doporučený věk: 3+
Kód výrobku: H104

Potřebujete poradit?

Dana Kopecká

Dana Kopecká

Související produkty

Naposledy jste se zajímali o tyto produkty