Dřevěný nábytek do domečku kompletní SADA

Dřevěný nábytek do domečku kompletní SADA

Popis výrobku a parametry

Dřevěný, RUČNĚ malovaný nábytek do domečku pro panenky. Můj první nábytek!
Kompletní startovací sada pro vybavení domečku, obsahuje vše co je na obrázku. Tedy nábytek do dětského pokoje - planda s matracemi, povlečením a žebříkem, skateboard, truhla, koberec, hrací domeček, autíčko, noční stolek s lampičkou, kobereček. Kuchyně je sporák s dřezem. Jídelna - kulatý stůl s ubrusem, 4 židle, sada 5 ks nádobí. Dále pak příborník s dózami, odkládací stolek, vozík na hračky, kolébka s miminkem. Celkem 36 kusů nábytku a dekorací, z toho 9 textilních, ostatní ze dřeva. 

Osahuje 32 prvků – 16 kusů nábytku + 16 doplňků. Pro panenky 11 cm.

Vhodné pro všechny domečky Le Toy Van, ale ne jen pro tyto.

Rozměr balení: 37 x 24 x 7 cm
Rozměr skříňky: 15 x 10 x 4,5 cm

 

Vyhovuje současným evropským bezpečnostním normám, předevnším EN71 - bezpečnost hraček.Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťuje pečlivý výběr přírodních materiálů a vyjímečné detailní zpracování. Le Toy Van hračky jsou ručně malované. Inspirována dětskou představivostí je společnost Le Toy Van hrdá na to, že navrhuje inovativní hračky, které podporují plnohodnotný rozvoj dětí.
Společnost Le Toy Van byla založena v roce 1995 v anglickém Surrey, jako rodinná firma. Zakladaleli byli Georges Le Van a jeho syn Steven Le Van, kteři jsou pokračovateli rodinné společnosti s více než 150 letou historií a zkušenostmi v ruční výrobě dřevěných hraček. Během posledních 25 let se společnost Le Toy Van stala důvěryhodným výrobcem dřevěných hraček. Oceněné hračky se nyní prodávají ve více než 50 zemích světa.
Všechny hračky splňují nejpřísnější bezpečnostní normy ICTI, ISO 9001, EN-71 a ASTM. 

Parametry

Záruční doba: 2 roky
Barva: růžová, fialková, bílá, zelená, oranžová, přírodní dřevo
Materiál: vysoce kvalitní dřevo z udržitelných a obnovitelných zdrojů, ručně domalováno ekologickými barvami
Rozměr balení: cca 37 x 24 x 7 cm
Normy / certifikáty: EN71 test bezpečnosti hraček
Doporučený věk: 3+
Kód výrobku: ME040

Potřebujete poradit?

Dana Kopecká

Dana Kopecká

Související produkty

Naposledy jste se zajímali o tyto produkty