Slackline set TRICK 20 m, šíře 50 mm

Slackline set TRICK 20 m, šíře 50 mm

Nemůžeš se rozhodnout jestli chceš po lajně jen chodit nebo i skákat? V tom ti asi moc neporadíme, ale odpověď ti možná pomůže najít set Trick.

Slackline set TRICK 20m je ideální pro moderní triky, na závody nebo relaxaci v přírodě. Unikátní 50mm široký popruh v trendy zelené barvě s ideální průtažností pro dynamické triky. Trvanlivost a bezpečnost setu TRICK je zaručena díky originálně řešenému kotvení pomocí ocelových šeklů, díky čemuž nedochází k rychlému opotřebení popruhu.

Trick je univerzální slackline set pro milovníky chození i skákání po lajně. Začátečníci ocení jeho jednoduchou a rychlou obsluhu, pokročilým bude vyhovovat jeho solidní délka 20 metrů. Díky velké ráčně s dlouhým madlem zvládne lajnu napnout během chvilky i křehká dívka a to i pro svoje hmotnější kamarády :) Kotvení lajny pomocí ocelových šeklů prodlužuje životnost popruhu, takže ti set déle vydrží jako nový.

Set je balen v praktické krabici. Samozřejmostí je česko-anglický návod. Vyrobeno bez kompromisů v České republice. Vhodné pro děti od 9 do 99 let.

Set obsahuje:

- 18m popruh šířky 50 mm s našitým okem
- napínací ráčnu s 2 metrovou kotvící smyčkou
- 2x ocelový šekl - návod k použití

Kvalitní český výrobek - kompletně vyrobeno v ČR.

Produkt je zařazen v kategoriích

Potřebujete poradit?

Dana Kopecká

Dana Kopecká

Související produkty

Naposledy jste se zajímali o tyto produkty