Houpačka plastová červená Sky

Zhoupněte se k nebesům! Malé děti si tuto houpačku jistě užijí. Robustní plastové sedlo houpačky a lana, které vydrží každé počasí. Můžete ji pověsit na strom či jinam. Maximální váha 100 kg.

K zavěšení můžete použít některý z našich závěsných systémů MARATHON - nabídka ZDE (sám se houpe) nebo můžete použít naše nerezové karabiny, které odolají vlivům počasí - zakoupit můžete zde: KARABINYať to máte komplet. 

Rozměr: 42x17x10 cm
Rozměr lana: 190 cm, Ø2 cm
Věk: 3+
Nosnost: 100 kg

 

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Parametry

Záruční doba: 2 roky
Barva: převládá červená
Rozměr: sedátko 42 x 17 x 10 cm, délka lana až 190 cm
Maximální zatížení: 100 kg
Doporučený věk: 3+
Kód výrobku: LE10876

Potřebujete poradit?

Dana Kopecká

Dana Kopecká

Související produkty

Naposledy jste se zajímali o tyto produkty