Basketbalový koš na zeď Barcelona 569 (výškově nastavitelný)

Basketbalový koš na zeď Barcelona 569 (výškově nastavitelný)

Soubory ke stažení

Velmi kvalitní basketbalový koš, který má mechanismus rychlého nastavení výšky, díky čemuž může být přizpůsoben potřebám uživatelů všech věkových skupin. Výška obroučky od země je stavitelná od 230 až 305 cm, vždy po 15 cm.  Pozor, s výškou koše se ale zároveň mění i vzdálenost koše od zdi = 50 – 65 cm. Koš s ramenem lze upevnit na stěnu nebo na tyč. 

Deska basketbalového koše je z velmi odolného polypropylenu. Velikost cca 120 x 90 cm, dolní rohy zkosené a kulatý horní okraj – viz. foto. Profilovaná zadní strana, tloušťka desky 5 cm, hmotnost 8 kg. Barva bílá s červeným a černým potiskem.

Kruh a podpěry jsou kovové, práškově lakované v červenou barvou.  Síla materiálu kruhu je 17mm, podpěry jsou 13mm silné, zadní obdélníková deska, kterou se kruh přidělává na desku a držák je 5 mm silná, kovová. Dodáváme s textilní síťkou bílé barvy.

Stavitelné rameno (držák) je kovové, práškově lakované v černou barvou. Nastavení výšky koše je velmi jednoduché – viz. str.3 v návodu.

POUŽITÉ MATERIÁLY: deska je ze silného, velmi odolného PP plastu, kruh a držák jsou kovové, práškově lakované, textilní síťka.

Basketbalový koš Barcelona je balen ve třech samostatných krabicích (zvlášť deska, kruh i rameno).

DOPRAVA ZDARMA !!!

Parametry

Rozměr balení: cca 97x38x21 cm, 120x80x10 cm, 40x50x60 cm
Záruční doba: 2 roky
Použití: venkovní
Hmotnost: 30 kg
Normy / certifikáty: EN1270

Produkt je zařazen v kategoriích

Potřebujete poradit?

Dana Kopecká

Dana Kopecká

Související produkty

Naposledy jste se zajímali o tyto produkty