Dětské zahradní kolečko s nářadím sada 4 ks

Dětské zahradní kolečko s nářadím sada 4 ks

Dětská sada 4 ks zahradního náčiní, pro Vaše malé zahradníky. Obsahuje zahradní kolečko, rýč, hrábě a bavlněné rukavice. Vše barevně sladěno. Opravdu velice zdařilé a kvalitní zpracování dětského zahradního nářadí.

Perfektní vybavení pro práci na zahradě! Kolečko má objem asi 10 litrů, s bavlněnými rukavicemi, lopatou a hráběmi pak děti mohou rodičům vypomoci na zahradě. Zima je u konce! Je nejvyšší čas, aby se záhony připravily na jaro. Tak nečekejte až se jaro zeptá!

Hlavní vlastnosti:

  • Extra velký objem kolečka
  • Dřevěné rukojeti u nářadí
  • Kolečko z nebarveného kovu
  • Robustní gumové kolo kolečka
  • Špičatá lopata a hrábě s dřevěnou rukojetí
  • Textilní rukavice ze 100% bavlny

Materiál: dřevo, kov, bavlna
Věk: 3+

 

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Parametry

Záruční doba: 2 roky
Barva: kov, přírodní dřevo, zelená
Doporučený věk: 3+
Kód výrobku: LE11627

Produkt je zařazen v kategoriích

Potřebujete poradit?

Dana Kopecká

Dana Kopecká

Související produkty

Naposledy jste se zajímali o tyto produkty