Dětský dřevěný provazový žebřík Small Foot

Dětský dřevěný provazový žebřík Small Foot

Provazový žebřík je nezbytný pomocník pro obyvatele domečků na stromech, pro piráty, lupiče a uprchlé vězně. Může také dost obře posloužit k houpání se ve stoje. Nosnost do cca 75 kg.

K zavěšení můžete použít naše nerezové karabiny, které odolají vlivům počasí - zakoupit můžete zde: KARABINYať to máte komplet. 

Rozměry: 180 x 30 cm
Nosnost: 75 kg
Věk: 3+

 

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Parametry

Záruční doba: 2 roky
Barva: přírodní dřevo, světlý provaz
Rozměr: 180 x 30 cm
Maximální zatížení: 75 kg
Doporučený věk: 3+
Kód výrobku: LE1048

Potřebujete poradit?

Dana Kopecká

Dana Kopecká

Související produkty

Naposledy jste se zajímali o tyto produkty