Dětský dřevěný petanque ACTIVE Small Foot 8 koulí + prasátko

Dětský dřevěný petanque ACTIVE Small Foot 8 koulí + prasátko

Sada obsahuje 8 menší koulí, jedno prasátko, textilní sáček na přenášení. Skvělá zábava pro děti i dospělé, vyžaduje soustředění a zručnost. Cílem je dostat se většími koulemi co nejblíže k malé kuličce (prasátku). Hru lze hrát venku bez dalšího vybavení, jednotlivě i v týmech. Rozměrově je tato sada na petanque přizpůsobena menším dětem, menší koule lépe padnou do drobné dětské ručky. Jedná se o přírodní materiál, tzn. případné rozdíly v barvě či kresbě dřeva u jednotlivých komponentů není na závadu. Vyrobeno v Německu.

 Hlavní vlastnosti:

  • 8 koulí a 1 kulička
  • textilní sáček se šňůrkou na pohodlné přenášení
  • vyrobeno z 100% FSC® dřeva 

Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že dřevo, ze kterého byl produkt vyroben, nebylo vytěženo nelegálně a pochází z lesů obhospodařovaných šetrným či přírodě blízkým způsobem, ve kterém jsou dodržovány přísné environmentální a sociální požadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svým nákupem pomáháte chránit lesy a podporujete šetrné, odpovědné či přírodě blízké hospodaření, díky kterému jsou naše lesy stabilnější, zdravější, mají přirozenou druhovou skladbu a lépe odolávají negativním následkům klimatických změn.

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small Foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky Small Foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin – dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky Small Foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Parametry

Rozměr balení: 14 x 14 x 12 cm
Záruční doba: 2 roky
Hmotnost: 0,8 kg
Barva: přírodní dřevo, červené, modré, zelené, fialové ozdobení koulí, žluté prasátko
Materiál: dřevo, netoxické barvy, textilní sáček
Doporučený věk: 3+
Kód výrobku: LE12029

Potřebujete poradit?

Dana Kopecká

Dana Kopecká

Související produkty

Naposledy jste se zajímali o tyto produkty