Kování na pergolu - nastavovací díl

Kování na pergolu - nastavovací díl

Soubory ke stažení

Spojovací díl určený k nastavení a spojení trámů při stavbě dlouhé a úzké pergoly ze dřeva. Tloušťka materiálu cca 3,5 mm.

Vyrobeno z lakované oceli, rozměr hrany cca 8,5 x 8,5 cm. Lze použít pro trámy 9x9 cm až max.12x12 cm.

Součástí každého balení je 1 KUS + montážní návod, vruty, šrouby a seznam dřevěných dílů (trámů), které je nutné dokoupit.

 

Nesling se mění na PLATINUM - holandská kvalita zůstává!

Nesling je holandská firma, která se již od roku 2005 specializuje na různé druhy zastínění. V letošním roce došlo ke sloučení s firmou Platinum, která nabízí především produkty pro ochranu zahradního nábytku. Nyní tak budou všechny produkty těchto dvou firem prodávány pod značkou PLATINUM.

Produkty Nesling/Platinum jsou vyrobeny z pevné HDPE tkaniny, která poskytuje až 95% ochranu před UV zářením. V nabídce stínící techniky  najdete jak tradiční stínící plachty, tak i rolety a baldachýny různých odstínů a taktéž velmi kvalitní montážní materiál. Nesling/Platinum si zakládá nejen na kvalitě zpracování, ale také na špičkových materiálech, jako je např. nerezová ocel jakosti 316 AISI, ze které se vyrábí montážní příslušenství, jedná se o nejkvalitnější nerezovou ocel dostupnou na trhu.

 

Potřebujete poradit?

Dana Kopecká

Dana Kopecká

Související produkty

Naposledy jste se zajímali o tyto produkty