Houpačka dřevěná korálková duhové barvy

Houpačka pro děti od 1 roku. Ideální první dřevěná houpačka s pestrobarevnými korálky a extra upevňovacími popruhy. Ideální na každou zahradu. Houpačka je lakovaná. K připevnění jsou nutné karabiny (nejsou součástí dodávky). Houpačka je vybavena pouze kovovými oky na konci lan.

Vyrobeno z vysoce kvalitních, odpovědně získaných materiálů. Odpovídá současným evropským bezpečnostním normám. Při používání tohoto produktu se doporučuje, aby děti všech věkových skupin byly pod dohledem odpovědné dospělé osoby.

Hlavní vlastnosti:

  • Lano nastavitelné do maxima: 112 cm
  • Hmotnostní limit: 25 kg

K zavěšení lze použít některý z našich závěsných systémů MARATHON - nabídka ZDE (sám se houpe) nebo můžete použít naše nerezové karabiny, které odolají vlivům počasí - zakoupit můžete zde: KARABINY, ať to máte komplet.

Vše vyrobeno z kvalitního dřeva, většina částí je opatřena netoxickým barevným nátěrem. Splňuje normu EN 71 - bezpečnost hraček - ve všech ohledech.




Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs Toys hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii.
Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs Toys jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.
Kvalita hraček značky BigJigs Toys je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

 

 

Parametry

Záruční doba: 2 roky
Hmotnost: 1,89 kg
Barva: přírodní dřevo + mix barev viz. foto
Rozměr: 30 x 30 cm, tloušťka lana 1 cm
Materiál: dřevo, polypropylenové lano
Doporučený věk: 1+
Kód výrobku: bj771

Potřebujete poradit?

Dana Kopecká

Dana Kopecká

Související produkty

Naposledy jste se zajímali o tyto produkty