Baldachýn poskytne kýžený stín na terase nebo pod pergolou. Zároveň může být zajímavým designovým doplňkem. Náš baldachýn je shrnovací,  tzn. pokud máte rádi slunce, stačí jej jednoduše shrnout na stranu - buď celý, nebo jen částečně a ostatní mohou zůstat ve stínu. 

Látka je velmi odolná proti slunečním paprskům, ochrání před UV zářením, drží tvar i barvu. Není však ochranou proti dešti. V zimním období můžete baldachýn ponechat na místě, stačí ho pouze zajistit a zabezpečit ochranným krytem, který naleznete na konci oddělení. Instalační sada, pomocí níž snadno baldachýn upevníte, je součástí balení. Jako boční stínění před odpoledním sluncem dopručujeme naše venkovní rolety, použitá látka je stejná jako na baldachýnu, takže k sobě perfektně ladí.

A pokud potřebujete ochránit zahradní nábytek před deštěm, nabízíme vám ochranné obaly a kryty na sedací soupravyvenkovní grily, zahradní houpačky, lavičky a lehátka, na zahradní stoly, zahradní židle a křesílka a mnoho dalšího.

Nesling se mění na PLATINUM - holandská kvalita a 5 let záruka zůstává!

Nesling je holandská firma, která se již od roku 2005 specializuje na různé druhy zastínění. V letošním roce došlo ke sloučení s firmou Platinum, která nabízí především produkty pro ochranu zahradního nábytku. Nyní tak budou všechny produkty těchto dvou firem prodávány pod značkou PLATINUM.

 

Zobrazit filtraci
Filtrování podle ceny
 Kč
 Kč

Mohlo by vás zajímat

další články
Zboží máme přímo
u nás na skladě
Doprava zdarma
od 2 500 kč
On-line platby
přes GoPay