Baldachýn na pergolu, terasu - ochranný kryt šíře 3,7 m

Baldachýn na pergolu, terasu - ochranný kryt šíře 3,7 m

Univerzální příslušenství - ochranný kryt na všechny baldachýny šíře 3,7 m. Na podzim kryt jednoduše nasadíte na shrnutý baldachýn a Váš baldachýn je tak chráněn před sněhem, větrem, deštěm a není jej nutné na zimu sundávat.

Kvalitní odolný materiál

Kvalitní nepromokavý materiál, z vnitřní strany pogumovaný. Ve spodní části krytu je větrací mřížka, aby nedocházelo k nežádoucím jevům na látce baldachýnu na základě vzdušné vlhkosti. Jednotná tmavě šedá barva.

Nesling - holandská kvalita

Nesling je holandský výrobce, který se již od roku 2005 specializuje na výrobu různých druhů zastínění. Produkty Nesling jsou vyrobeny z pevné HDPE tkaniny, která poskytuje až 95% ochranu před UV zářením.

V nabídce stínící techniky značky Nesling najdete jak tradiční stínící plachty, tak i montážní materiál k uchycení. Nesling si zakládá nejen na kvalitě zpracování, ale také na špičkových materiálech, jako je např. nerezová ocel jakosti 316 AISI, ze které Nesling vyrábí montážní příslušenství (používá se např. při výrobě rozvodů potrubí, tlakových nádov, ale také při výrobě tanků). Jedná se o nejkvalitnější nerezovou ocel dostupnou na trhu.

 

Potřebujete poradit?

Dana Kopecká

Dana Kopecká

Související produkty

Naposledy jste se zajímali o tyto produkty