Hledáte něco k zastínění? Nebo chcete soukromí? Zútulnit posezení či venkovní prostor? Pak je pro vás ideální naše venkovní roleta. Garantujeme, že je vyrobena z velmi odolné látky, neztrácí tvar a dobře odolává klimatickým vlivům. Montáž je velmi jednoduchá. Vybírat můžete z různých velikostí i barev. Venkovní rolety se perfektně kombinují s našimi baldachýny.

Pokud nechcete, nebo nemůžete připevnit roletu standardním způsobem pomocí vrutů, lze použít markýzový rám, který se jen rozepře mezi podlahu a strop. Velmi jednoduché a v hodné zastínění balkónů a lodžií. Markýzový rám je kompatibilní se všemi našimi roletami. 

K ochraně zahradního nábytku, venkovních grilů, zahradních houpaček, lehátek atd. před deštěm a nečistotami perfektně poslouží prodyšné, ale nepromokavé ochranné obaly na zahradní nábytek. 

Nesling se mění na PLATINUM - holandská kvalita zůstává!

Nesling je holandská firma, která se již od roku 2005 specializuje na různé druhy zastínění. V letošním roce došlo ke sloučení s firmou Platinum, která nabízí především produkty pro ochranu zahradního nábytku. Nyní tak budou všechny produkty těchto dvou firem prodávány pod značkou PLATINUM.

 

Zobrazit filtraci
Filtrování podle ceny
 Kč
 Kč

Mohlo by vás zajímat

další články
Zboží máme přímo
u nás na skladě
Doprava zdarma
od 2 500 kč
On-line platby
přes GoPay