Baldachýn na pergolu, terasu - ochranný kryt šíře 2 m

Baldachýn na pergolu, terasu - ochranný kryt šíře 2 m

Univerzální příslušenství - ochranný kryt na všechny baldachýny šíře 2 m. Na podzim kryt jednoduše nasadíte na shrnutý baldachýn a Váš baldachýn je tak chráněn před sněhem, větrem, deštěm a není jej nutné na zimu sundávat.

Kvalitní odolný materiál

Kvalitní nepromokavý materiál, z vnitřní strany pogumovaný. Ve spodní části krytu je větrací mřížka, aby nedocházelo k nežádoucím jevům na látce baldachýnu na základě vzdušné vlhkosti. Jednotná tmavě šedá barva.

 

Nesling se mění na PLATINUM - holandská kvalita zůstává!

Nesling je holandská firma, která se již od roku 2005 specializuje na různé druhy zastínění. V letošním roce došlo ke sloučení s firmou Platinum, která nabízí především produkty pro ochranu zahradního nábytku. Nyní tak budou všechny produkty těchto dvou firem prodávány pod značkou PLATINUM.

Produkty Nesling/Platinum jsou vyrobeny z pevné HDPE tkaniny, která poskytuje až 95% ochranu před UV zářením. V nabídce stínící techniky  najdete jak tradiční stínící plachty, tak i rolety a baldachýny různých odstínů a taktéž velmi kvalitní montážní materiál. Nesling/Platinum si zakládá nejen na kvalitě zpracování, ale také na špičkových materiálech, jako je např. nerezová ocel jakosti 316 AISI, ze které se vyrábí montážní příslušenství, jedná se o nejkvalitnější nerezovou ocel dostupnou na trhu.

 

Potřebujete poradit?

Dana Kopecká

Dana Kopecká

Související produkty

Naposledy jste se zajímali o tyto produkty