Houpací hnízdo zelené Small Foot Ø 62 cm

Závěsné houpací hnízdo je výškové nastavitelná houpačka, kterou lze přizpůsobit výšce a stáří dítěte. Ocelová konstrukce kruhu, pevná a odolná černo/zelená tkanina, černé polypropylenové provazy - výškově nastavitelné. Dodáváme v rozloženém stavu v krabici. Jednoduchá montáž svépomocí. 

K zavěšení lze použít některý z našich závěsných systémů MARATHON - nabídka ZDE (sám se houpe) nebo můžete použít naše nerezové karabiny, které odolají vlivům počasí - zakoupit můžete zde: KARABINYať to máte komplet. 

Rozměry: Ø  62 cm, délka závěsu až 160 cm
Nosnost: 100 kg
Věk: 3+

 

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Parametry

Záruční doba: 2 roky
Barva: zelená, černá
Rozměr: 160 cm dlouhé nastavitelné provazy
Celkový průměr: hnízda je 62 cm
Maximální zatížení: 100 kg
Rozměr balení: 44 x 20 x 11 cm
Doporučený věk: 3+
Kód výrobku: LE10474

Potřebujete poradit?

Dana Kopecká

Dana Kopecká

Související produkty

Naposledy jste se zajímali o tyto produkty