Houpačka šplhací plastová zelená Small Foot 2v1

Houpačka šplhací plastová zelená Small Foot 2v1

Toto multifunkční šplhací lano je vybaveno nášlapnými body, které jsou vyrobeny z robustního plastu. Čtyři pestře zelené body a úplně dole větší disk, na kterém se děti mohou houpat. Plastové zarážky nabídnou podpěru pro ruce a nohy. Opravdu silné polypropylenové lano. Nášlapné body a disk mají žebrování, aby bylo hraní bezpečnější. V balení také oko, za které můžete lano zavěsit. Šplh trénuje ovládání těla, rovnováhu a sílu. Zábava na zahradu i  domů. 

Hlavní vlastnosti:

  • Pevné pletené lano

  • Čtyři nášlapné body a disk

  • Barevný design

  • Délka lana 190 cm, tloušťka lana cca 2,5 cm

  •  Průměr spodního disku (houpačky) 30 cm

  • Nosnost: max. 100 kg                                                                                                                                                                           

  • Věk: 3+ 

K zavěšení lze použít naše nerezové karabiny, které odolají vlivům počasí - zakoupit můžete zde: KARABINYať to máte komplet. 

 

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Parametry

Záruční doba: 2 roky
Barva: přírodní barva provazu, zelené zarážky
Rozměr: délka 190 cm
Maximální zatížení: 100 kg
Doporučený věk: 3+
Kód výrobku: LE10878

Potřebujete poradit?

Dana Kopecká

Dana Kopecká

Související produkty

Naposledy jste se zajímali o tyto produkty