Houpačka plastová kulatá Swift

Zhoupněte se k nebesům! Malé děti si tuto houpačku zamilují. Kulaté plastové sedátko houpačky a lana, která vydrží. Můžete ji pověsit na strom či jinam. Maximální zatížení 100 kg.

K zavěšení lze použít některý z našich závěsných systémů MARATHON - nabídka ZDE (sám se houpe) nebo můžete použít naše nerezové karabiny, které odolají vlivům počasí - zakoupit můžete zde: KARABINYať to máte komplet. 

Průměr sedáku: 28 cm
Délka lana: 175 cm, Ø1,2 cm
Věk: 3+
Nosnost: 100 kg

 

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Parametry

Záruční doba: 2 roky
Barva: červený talíř, béžové provazy, černá plastová sponka - viz. druhé foto v galerii
Rozměr: sedátko Ø 28 cm, délka lana až 175 cm
Maximální zatížení: 100 kg
Doporučený věk: 3+
Kód výrobku: LE6118

Potřebujete poradit?

Dana Kopecká

Dana Kopecká

Související produkty

Naposledy jste se zajímali o tyto produkty