Dětské zahradní nářadí sada 4 ks

Dětské zahradní nářadí sada 4 ks

Dětská sada 4 ks zahradního náčiní, pro Vaše malé zahradníky. Opravdu velice zdařilé a kvalitní zpracování dětského zahradního nářadí.

Zima je u konce! Je nejvyšší čas, aby se záhony připravily na jaro - nebo možná vytvoříte i několik nových? Pevná sada zahradního nářadí obsahuje dvoje hrábě, lopatu a rýč. Ve čtyřech krásných jasných barvách je vhodná pro jakýkoliv úkol na zahradě. Živé barvy a realistický design usnadňují mladým zahradníkům napodobovat dospělé a učit se od nich. Po dokončení práce mohou být nástroje řádně zavěšeny za provázky na koncích. Toto zahradnické nářadí potřebuje už jen květiny a půdu! Tak nečekejte až se jaro zeptá!

Délka každého náčiní cca 73 cm. 

Materiál: dřevo, kov
Věk: 3+

 

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Parametry

Záruční doba: 2 roky
Barva: přírodní dřevo + lakované kovové násadky červená, modrá, zelená, žlutá
Doporučený věk: 3+
Kód výrobku: LE10838

Potřebujete poradit?

Dana Kopecká

Dana Kopecká

Související produkty

Naposledy jste se zajímali o tyto produkty