Venkovní roleta - šíře 2,96 x 2,4 m

Venkovní roleta - šíře 2,96 x 2,4 m

Venkovní roleta z velmi odolné umělé HDPE tkaniny - na výběr v různých rozměrech a barevných variantách.

Rozměry:

  • šíře 296 cm (pevná strana včetně patek = vodorovně) samotná látka rolety je pak z každé strany cca o 3 cm užší
  • délka max. 240 cm (rolovací strana = svisle)

Barevné varianty:

  • antracit / písková / smetanová 

Kvalitní materiál

Roleta je vyrobena z tkané umělé látky - vysoceodolného polyethylenu HDPE. Materiál je stálobarevný, odolný slunečnímu záření, nebledne, neztrácí tvar a pevnost. Poskytuje až 95% ochranu před UVA a UVB zářenímHmotnost tkaniny 285 g/m2.

Délka a manipulace

Maximální délka rolety (návin látky) je 240 cm, každá roleta má vlastní ovládací mechanismus, který umožňuje aretaci rolety v jakékoliv pozici, tzn. není nutné mít spuštěnou celou délku rolety, ale třeba jen půl metru. Ovládání rolety je funkční až po nasazení rolety do patek. V případě, že jde roleta ovládat stále příliž těžko, povolte 4 malé šroubky na spodní straně patky s řetízkem - viz. na konci začátku fotogalerie. 

Jednoduchá montáž rolety

Jednoduchá montáž pomocí patek, nabízí tři různé způsoby uchycení. Při umístění rolety na spodní stranu trámku nebo mezi dva trámky, je třeba přenastavit ovládací mechanismus - viz začátek videa - změna z A na B. Pokud budete roletu instalovat z pohledové (čelní) strany, tento montážní krok odpadá.

Nesling - holandská kvalita a 5 let ZÁRUKA

Nesling je holandský výrobce, který se již od roku 2005 specializuje na výrobu různých druhů zastínění. Produkty Nesling jsou vyrobeny z pevné HDPE tkaniny, která poskytuje až 95% ochranu před UV zářením.

V nabídce stínící techniky značky Nesling najdete jak tradiční stínící plachty, tak právě rolety či baldachýny různých odstínů, vše je plně kompatibilní. Nesling si zakládá nejen na kvalitě zpracování, ale také na špičkových materiálech, jako je např. nerezová ocel jakosti 316 AISI, ze které Nesling vyrábí montážní příslušenství (používá se např. při výrobě rozvodů potrubí, tlakových nádov, ale také při výrobě tanků). Jedná se o nejkvalitnější nerezovou ocel dostupnou na trhu.

Základní parametry:

  • Návin látky na ose rolety - 240 cm (svisle)
  • Šířka rolety - 296 cm (vodorovně)
  • Možnost aretace v jakékoliv pozici
  • 5 let záruka
  • Ochrana před UV zářením až 95%
  • Hmotnost: 5 kg

DOPRAVA ZDARMA!

Markýzový rám

Ke každé roletě ja také možné dokoupit univerzální markýzový rám, do kterého se roleta upevní a vytvoří tak markýzu - více informací najdete zde - Markýzový rám na roletu a zde - Spojovací markýzový rám na roletu.

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA NENÍ MOŽNÁ, JE NUTNÉ VYBRAT Z NABÍZENÝCH ROZMĚRŮ!

NELZE ZASÍLAT NA VÝDEJNÍ MÍSTA, POUZE NA ADRESU DOMŮ, DO ZAMĚSTNÁNÍ A PODOBNĚ.

Parametry

Záruční doba: 5 let
Hmotnost: 5 kg
Barva: 5 barev na výběr
Balení obsahuje: roletu, upínací patky, vruty do dřeva
Rozměr: 296 x 240 cm
Materiál: tkanina HDPE, kov, plast

Potřebujete poradit?

Dana Kopecká

Dana Kopecká

Související produkty

Naposledy jste se zajímali o tyto produkty