Venkovní roleta - šíře 2,48 x 2,4 m

Venkovní roleta - šíře 2,48 x 2,4 m

Soubory ke stažení

Venkovní roleta z velmi odolné umělé HDPE tkaniny - na výběr v různých rozměrech a barevných variantách.

Rozměry:

 • šíře 248 cm (pevná strana včetně patek = vodorovně) samotná látka rolety je pak z každé strany cca o 3 cm užší
 • délka max. 240 cm (rolovací strana = svisle)

Barevné varianty:

 • antracit
 • písková
 • smetanová
 • černá

Kvalitní materiál a 5 let ZÁRUKA

Roleta je vyrobena z tkané umělé látky - vysoceodolného polyethylenu HDPE. Materiál je stálobarevný, odolný slunečnímu záření, nebledne, neztrácí tvar a pevnost. Poskytuje až 95% ochranu před UVA a UVB zářenímHmotnost tkaniny 285 g/m2.

Délka a manipulace

Maximální délka rolety (návin látky) je 240 cm, každá roleta má vlastní ovládací mechanismus, který umožňuje aretaci rolety v jakékoliv pozici, tzn. není nutné mít spuštěnou celou délku rolety, ale třeba jen půl metru. Ovládání rolety je funkční až po nasazení rolety do patek. V případě, že jde roleta ovládat stále příliž těžko, povolte 4 malé šroubky na spodní straně patky s řetízkem - viz. na konci začátku fotogalerie. 

Jednoduchá montáž rolety

Montáž pomocí patek, nabízí tři různé způsoby uchycení. Při umístění rolety na spodní stranu trámku nebo mezi dva trámky, je třeba přenastavit ovládací mechanismus - viz začátek videa - změna z A na B. Pokud budete roletu instalovat z pohledové (čelní) strany, tento montážní krok odpadá. Balení rolety je komplet s vruty k montáži do dřeva. 

Nesling se mění na PLATINUM - holandská kvalita a 5 let záruka zůstává!

Nesling je holandská firma, která se již od roku 2005 specializuje na různé druhy zastínění. V letošním roce došlo ke sloučení s firmou Platinum, která nabízí především produkty pro ochranu zahradního nábytku. Nyní tak budou všechny produkty těchto dvou firem prodávány pod značkou PLATINUM.

Produkty Nesling/Platinum jsou vyrobeny z pevné HDPE tkaniny, která poskytuje až 95% ochranu před UV zářením. 5 let ZÁRUKA! V nabídce stínící techniky  najdete jak tradiční stínící plachty, tak i rolety a baldachýny různých odstínů a taktéž velmi kvalitní montážní materiál. Nesling/Platinum si zakládá nejen na kvalitě zpracování, ale také na špičkových materiálech, jako je např. nerezová ocel jakosti 316 AISI, ze které se vyrábí montážní příslušenství, jedná se o nejkvalitnější nerezovou ocel dostupnou na trhu.

 

Základní parametry:

 • Šířka rolety - 248 cm = vodorovně - včetně patek
 • Návin látky na ose rolety - 240 cm = svisle
 • Možnost aretace v jakékoliv pozici
 • 5 let záruka
 • Ochrana před UV zářením až 95%
 • Hmotnost: 4 kg

DOPRAVA ZDARMA!

Markýzový rám

Ke každé roletě ja také možné dokoupit univerzální markýzový rám, do kterého se roleta upevní a vytvoří tak markýzu - více informací najdete zde - Markýzový rám na roletu a zde - Spojovací markýzový rám na roletu.

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA NENÍ MOŽNÁ, JE NUTNÉ VYBRAT Z NABÍZENÝCH ROZMĚRŮ!

NELZE ZASÍLAT NA VÝDEJNÍ MÍSTA, POUZE NA ADRESU DOMŮ, DO ZAMĚSTNÁNÍ A PODOBNĚ.

Parametry

Záruční doba: 5 let
Hmotnost: 4 kg
Barva: 4 barvy na výběr
Balení obsahuje: roletu, upínací patky, vruty do dřeva
Rozměr: 248 x 240 cm

Potřebujete poradit?

Dana Kopecká

Dana Kopecká

Související produkty

Naposledy jste se zajímali o tyto produkty