Venkovní roleta - šíře 0,98 x 2,4 m

Venkovní roleta - šíře 0,98 x 2,4 m

Soubory ke stažení

Venkovní roleta z velmi odolné umělé HDPE tkaniny - na výběr v různých rozměrech a barevných variantách.

Rozměry:

  • šíře 98 cm (pevná strana včetně patek) samotná látka rolety je pak z každé strany cca o 3 cm užší
  • délka max. 240 cm (rolovací strana = svisle)

Barevné varianty:

  • ANTRACIT / PÍSKOVÁ / SMETANOVÁ / ČERNÁ = standardně skladem 

Kvalitní materiál

Roleta je vyrobena z tkané umělé látky - vysoceodolného polyethylenu HDPE. Materiál je stálobarevný, odolný slunečnímu záření, nebledne, neztrácí tvar a pevnost. Poskytuje až 95% ochranu před UVA a UVB zářením. Hmotnost látky rolety je pak 285 g/m2.

Délka a manipulace

Maximální délka rolety (návin látky) je 240 cm, každá roleta má vlastní ovládací mechanismus, který umožňuje aretaci rolety v jakékoliv pozici, tzn. není nutné mít spuštěnou celou délku rolety, ale třeba jen půl metru. Ovládání rolety je funkční až po nasazení rolety do patek. V případě, že jde roleta ovládat stále příliž těžko, povolte 4 malé šroubky na spodní straně patky s řetízkem - viz. na konci začátku fotogalerie. 

Jednoduchá montáž rolety

Jednoduchá montáž pomocí patek, nabízí tři různé způsoby uchycení. Při umístění rolety na spodní stranu trámku nebo mezi dva trámky, je třeba přenastavit ovládací mechanismus - viz začátek videa - změna z A na B. Pokud budete roletu instalovat z pohledové (čelní) strany, tento montážní krok odpadá. Balení rolety je komplet s vruty k montáži do dřeva. 

Nesling se mění na PLATINUM - holandská kvalita a 5 let záruka zůstává!

Nesling je holandská firma, která se již od roku 2005 specializuje na různé druhy zastínění. V letošním roce došlo ke sloučení s firmou Platinum, která nabízí především produkty pro ochranu zahradního nábytku. Nyní tak budou všechny produkty těchto dvou firem prodávány pod značkou PLATINUM.

Produkty Nesling/Platinum jsou vyrobeny z pevné HDPE tkaniny, která poskytuje až 95% ochranu před UV zářením. 5 let ZÁRUKA! V nabídce stínící techniky  najdete jak tradiční stínící plachty, tak i rolety a baldachýny různých odstínů a taktéž velmi kvalitní montážní materiál. Nesling/Platinum si zakládá nejen na kvalitě zpracování, ale také na špičkových materiálech, jako je např. nerezová ocel jakosti 316 AISI, ze které se vyrábí montážní příslušenství, jedná se o nejkvalitnější nerezovou ocel dostupnou na trhu.

 

Základní parametry:

  • Šířka rolety (vodorovně) je 98 cm včetně patek
  • Návin látky na ose rolety je 240 cm (svisle)
  • Možnost aretace v jakékoliv pozici
  • Ochrana před UV zářením až 95%
  • 5 let ZÁRUKA!
  • Hmotnost: 1,8 kg

DOPRAVA ZDARMA!

Markýzový rám

Ke každé roletě ja také možné dokoupit univerzální markýzový rám, do kterého se roleta upevní a vytvoří tak markýzu - více informací najdete zde - Markýzový rám na roletu a zde - Spojovací markýzový rám na roletu.

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA NENÍ MOŽNÁ, JE NUTNÉ VYBRAT Z NABÍZENÝCH ROZMĚRŮ!

NELZE ZASÍLAT NA VÝDEJNÍ MÍSTA, POUZE NA ADRESU DOMŮ, DO ZAMĚSTNÁNÍ A PODOBNĚ.

 

Parametry

Záruční doba: 5 let
Hmotnost: 2 kg
Barva: 5 barev na výběr
Rozměr: 98 x 240 cm
Materiál: tkanina HDPE, kov, plast
Balení obsahuje: roletu, upínací patky, vruty do dřeva

Potřebujete poradit?

Dana Kopecká

Dana Kopecká

Související produkty

Naposledy jste se zajímali o tyto produkty