Dřevěný domeček pro panenky: splněný sen malých princezen

Dřevěný domeček s krásným vybavením od nás je splněným snem každé holčičky. Jen málokterá holčička by neocenila přenosný dřevěný domeček pro panenky s úchvatným vybavením. V domečku je vnitřní schodiště, nechybějí venkovní terasy.

Překrásné dřevěné hračky najdete v naší nabídce už nějakou dobu. Nyní vás na ně chceme upozornit. Jsou totiž opravdu okouzlující, vyhovují současným evropským bezpečnostním normám a mají jednu přednost, které nemají všechny hračky – voní dřevem.

Dřevěný domeček s krásným vybavením od nás je splněným snem každé holčičky

Jen málokterá holčička by neocenila přenosný dřevěný domeček pro panenky s úchvatným vybavením. V domečku je vnitřní schodiště, nechybějí venkovní terasy. Osmnáct kusů nábytku nabízí vybavení do několika pokojů včetně koupelny, malé majitelky „domu“ si zařídí kuchyň, pro kterou mají k dispozici sporák, dřez i stůl, v obývacím pokoji rozestaví gauč, skříňku a televizi s lampou a do koupelnu zařídí vanou, toaletou a umyvadlem. Domeček dodáváme i se čtyřčlennou rodinkou. Výhodou je, že domeček je jednoduše přenosný kamkoliv, kam právě malá slečna potřebuje, do střechy je zabudována rukojeť.

Ručně malováno

Skutečně nádherný je pak třípatrový dřevěný domeček pro panenky, je ručně malovaný. Jednotlivé pokoje jsou jinak zdobeny, mají odlišné tapety či malbu. Luxusní domeček disponuje několika pokoji, spodní patro opticky rozděluje schodiště na dva pokoje. Okna jsou funkční, lze je snadno otevírat, stejně tak dveře a okenice.

Tento kouzelný domeček můžete z jedné strany celý otevřít, možné je rovněž odejmout střechu. Vybavení domečku není součástí balení, ale jednoduše vyberete z naší nabídky a dokoupíte, co se vaší princezně bude nejvíce líbit. U domečku jsou však dvě postavy, maminka a tatínek.

A k tomu kompletní vybavení domečku

Už jsme se zmínili, že si vaše holčička může vybrat z řady doplňků, nábytku a dalšího vybavení a rovněž postaviček, které se výborně k oběma domečkům hodí. Zařídit lze dětský pokoj, jídelnu, kuchyni, obývací pokoj, koupelnu a dokonce prádelnu. Pokud se vám nechce přemýšlet, co vše je do domečku potřeba, máme pro vás kompletní sadu.

Kvalita z Velké Británie

Tyto dřevěné hračky pro nás vyrábí britské značky Le Toy Van a Bigjigs Toys. Díky nim vám přinášíme velmi kvalitní hračky v moderním a současně veselém designu. Tyto značky zaručují zcela přírodní materiály a výjimečné zpracované. Hračky jsou ručně malované. Splňují nejpřísnější bezpečnostní normy.

Etan.cz
Autor článku Etan.cz

Poslední články z blogu

další články
Zboží máme přímo
u nás na skladě
Doprava zdarma
od 2 500 kč
On-line platby
přes GoPay