Holandský výrobce stínící techniky Nesling

Kompletní nabídka stínící techniky v našem eshopu patří pod holandskou značku Nesling, která se již od roku 2005 specializuje na výrobu různých druhů zastínění…

Nesling - holandská kvalita

Kompletní nabídka stínící techniky v našem eshopu patří pod holandskou značku Nesling, která se již od roku 2005 specializuje na výrobu různých druhů zastínění. Produkty Nesling jsou vyrobeny z pevné HDPE tkaniny, která poskytuje až 95% ochranu před UV zářením.

V nabídce stínící techniky značky Nesling najdete jak tradiční stínící plachty, tak právě rolety či baldachýny různých odstínů, vše je plně kompatibilní. Nesling si zakládá nejen na kvalitě zpracování, ale také na špičkových materiálech, jako je např. nerezová ocel jakosti 316 AISI, ze které Nesling vyrábí montážní příslušenství (používá se např. při výrobě rozvodů potrubí, tlakových nádov, ale také při výrobě tanků). Jedná se o nejkvalitnější nerezovou ocel dostupnou na trhu.

Produkty značky Nesling najdete zde - Slunečníky a stínící technika.

 

Návody

Ke všem druhům zastínění existují video návody na jednoduchou montáž. Návody najdete na každé produktové stránce, na našem Youtube kanále a také zde:

Popis instalace venkovní rolety Nesling

Instalace markýzového rámu na roletu

Zahradní baldachýn - instalace

Stínící plachta nad pergolu - popis instalace

Etan.cz
Autor článku Etan.cz

Poslední články z blogu

další články
Zboží máme přímo
u nás na skladě
Doprava zdarma
od 2 500 kč
On-line platby
přes GoPay