Zástěna na balkónové zábradlí 500x80 cm VÝPRODEJ

Zástěna na balkónové zábradlí 500x80 cm VÝPRODEJ

Naposledy jste se zajímali o tyto produkty

Látková zástěna na balkónové zábradlí. Velmi odolná, plastová tkanina s kvovovými oky na uchycení. VÝPRODEJ, SKLADEM JEDEN POSLEDNÍ KUS!

Rozměry:

  • délka 500 cm 
  • šíře 80 cm 

Barevné varianty ► smetanová - pouze 1 KUS

Zástěna je vyrobena z tkané umělé látky - vysoceodolného polyethylenu HTPE. Materiál je stálobarevný, odolný slunečnímu záření, nebledne, neztrácí tvar a pevnost. Gramáž tkaniny je 285 gr/m2.

Jednoduché uchycení pomocí kovových ok, která jsou na zástěně rozmístěna každých 50 cm. 

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA NENÍ MOŽNÁ.

 

Nesling se mění na PLATINUM - holandská kvalita a 5 let záruka zůstává!

Nesling je holandská firma, která se již od roku 2005 specializuje na různé druhy zastínění. V letošním roce došlo ke sloučení s firmou Platinum, která nabízí především produkty pro ochranu zahradního nábytku. Nyní tak budou všechny produkty těchto dvou firem prodávány pod značkou PLATINUM.

Produkty Nesling/Platinum jsou vyrobeny z pevné HDPE tkaniny, která poskytuje až 95% ochranu před UV zářením. 5 let ZÁRUKA! V nabídce stínící techniky  najdete jak tradiční stínící plachty, tak i rolety a baldachýny různých odstínů a taktéž velmi kvalitní montážní materiál. Nesling/Platinum si zakládá nejen na kvalitě zpracování, ale také na špičkových materiálech, jako je např. nerezová ocel jakosti 316 AISI, ze které se vyrábí montážní příslušenství, jedná se o nejkvalitnější nerezovou ocel dostupnou na trhu.

 

Potřebujete poradit?

Dana Kopecká

Dana Kopecká

Související produkty