Napínák na stínící plachty M10 nerez

Napínák na stínící plachty M10 nerez

Nerezový napínací hák M10 délka 26 cm + max. 8 cm je možno vyšroubovat. Vyrobeno z kvalitní nerezové oceli.

Při použití montážního materiálu od firmy Nesling ochráníte fasádu Vašeho domu před ušpiněním od rzi.

Tento napínací hák doporučujeme použít při montáži největších (5-ti metrových) čtverců a trojúhelníků, a to alespoň dva kusy, abyste mohli slunečník dostatečně vypnout. Toto je důležité obzvláště u nepromokavých variant, aby nedocházelo k vytváření vodních kapes.

 

Nesling se mění na PLATINUM - holandská kvalita zůstává!

Nesling je holandská firma, která se již od roku 2005 specializuje na různé druhy zastínění. V letošním roce došlo ke sloučení s firmou Platinum, která nabízí především produkty pro ochranu zahradního nábytku. Nyní tak budou všechny produkty těchto dvou firem prodávány pod značkou PLATINUM.

Produkty Nesling/Platinum jsou vyrobeny z pevné HDPE tkaniny, která poskytuje až 95% ochranu před UV zářením. V nabídce stínící techniky  najdete jak tradiční stínící plachty, tak i rolety a baldachýny různých odstínů a taktéž velmi kvalitní montážní materiál. Nesling/Platinum si zakládá nejen na kvalitě zpracování, ale také na špičkových materiálech, jako je např. nerezová ocel jakosti 316 AISI, ze které se vyrábí montážní příslušenství, jedná se o nejkvalitnější nerezovou ocel dostupnou na trhu.

Potřebujete poradit?

Dana Kopecká

Dana Kopecká

Související produkty

Naposledy jste se zajímali o tyto produkty