Kovový sloup s posuvným okem

Kovový sloup s posuvným okem v antracitové barvě. Jednoduchým způsobem můžete nastavit výšku a sklon Vašeho zastínění v rozmezí 1 metru.

Rozměry 7 x 7 cm, délka 250 cm, síla stěny sloupku je 3,5 mm. Je plně kopmpatibilní s kovovým trnem, který můžete také zakoupit v našem eshopu. Trn doporučujeme zabetonovat, a to pod úhlem 10°. Na trn se pak již jen jednoduše nasadí kovový sloup.

Součástí dodávky je pouze 1 ks posuvného oka (nikoli dvě jak by bylo možné se domnívat z ilustrační fotografie)

TOTO ZBOŽÍ LZE VZHLEDEM K JEHO VÁZE A DÉLCE ZASLAT POUZE PŘEPRAVNÍ SLUŽBOU (nikoliv DPD či dodat na výdejní místa).

DOPRAVA ZDARMA !!!  Hmotnost: 15 kg

Nesling - holandská kvalita

Nesling je holandský výrobce, který se již od roku 2005 specializuje na výrobu různých druhů zastínění. Produkty Nesling jsou vyrobeny z pevné HDPE tkaniny, která poskytuje až 95% ochranu před UV zářením.

V nabídce stínící techniky značky Nesling najdete jak tradiční stínící plachty, tak nepromokavé materiály různých odstínů. Nesling si zakládá nejen na kvalitě zpracování, ale také na špičkových materiálech, jako je např. nerezová ocel jakosti 316 AISI, ze které Nesling vyrábí montážní příslušenství (používá se např. při výrobě rozvodů potrubí, tlakových nádov, ale také při výrobě tanků). Jedná se o nejkvalitnější nerezovou ocel dostupnou na trhu.

Potřebujete poradit?

Dana Kopecká

Dana Kopecká

Související produkty

Naposledy jste se zajímali o tyto produkty