Kovový sloupek na stínící plachty s posuvným okem

Kovový sloupek na stínící plachty s posuvným okem

Kovový sloup s posuvným okem v antracitové barvě. Jednoduchým způsobem můžete nastavit výšku a sklon Vašeho zastínění v rozmezí 1 metru.

Rozměry 7 x 7 cm, délka 250 cm, síla stěny sloupku je 3,5 mm. Je plně kopmpatibilní s kovovým trnem, který můžete také zakoupit v našem eshopu. Trn doporučujeme zabetonovat, a to pod úhlem 10°. Na trn se pak již jen jednoduše nasadí kovový sloup.

Součástí dodávky je pouze 1 ks posuvného oka (nikoli dvě jak by bylo možné se domnívat z ilustrační fotografie)

TOTO ZBOŽÍ LZE VZHLEDEM K JEHO VÁZE A DÉLCE ZASLAT POUZE PŘEPRAVNÍ SLUŽBOU (nikoliv DPD či dodat na výdejní místa).

DOPRAVA ZDARMA !!!  Hmotnost: 15 kg

 

Nesling se mění na PLATINUM - holandská kvalita zůstává!

Nesling je holandská firma, která se již od roku 2005 specializuje na různé druhy zastínění. V letošním roce došlo ke sloučení s firmou Platinum, která nabízí především produkty pro ochranu zahradního nábytku. Nyní tak budou všechny produkty těchto dvou firem prodávány pod značkou PLATINUM.

Produkty Nesling/Platinum jsou vyrobeny z pevné HDPE tkaniny, která poskytuje až 95% ochranu před UV zářením. V nabídce stínící techniky  najdete jak tradiční stínící plachty, tak i rolety a baldachýny různých odstínů a taktéž velmi kvalitní montážní materiál. Nesling/Platinum si zakládá nejen na kvalitě zpracování, ale také na špičkových materiálech, jako je např. nerezová ocel jakosti 316 AISI, ze které se vyrábí montážní příslušenství, jedná se o nejkvalitnější nerezovou ocel dostupnou na trhu.

 

Potřebujete poradit?

Dana Kopecká

Dana Kopecká

Související produkty

Naposledy jste se zajímali o tyto produkty