Kování na pergolu - kotvící patka do podlahy

Kování na pergolu - kotvící patka do podlahy

Soubory ke stažení

Kotvící díl, který slouží k upevnění konstrukce pergoly do dřevěného podkladu. Tloušťka materiálu cca 3,5 mm.

Vyrobeno z lakované oceli, rozměr cca 8,5 x 8,5 cm. Lze použít pro trámy o hraně min.9x9 cm až max.12x12 cm.

Každé BALENÍ OBSAHUJE 1 ks této kotvící patky, součástí balení je montážní návod k postavení pergoly, vruty, krytky šroubů a také seznam a rozměry dřevěných dílů (trámů), které budete potřebovat ke stavbě pergoly. 

 

Nesling se mění na PLATINUM - holandská kvalita zůstává!

Nesling je holandská firma, která se již od roku 2005 specializuje na různé druhy zastínění. V letošním roce došlo ke sloučení s firmou Platinum, která nabízí především produkty pro ochranu zahradního nábytku. Nyní tak budou všechny produkty těchto dvou firem prodávány pod značkou PLATINUM.

Produkty Nesling/Platinum jsou vyrobeny z pevné HDPE tkaniny, která poskytuje až 95% ochranu před UV zářením. V nabídce stínící techniky  najdete jak tradiční stínící plachty, tak i rolety a baldachýny různých odstínů a taktéž velmi kvalitní montážní materiál. Nesling/Platinum si zakládá nejen na kvalitě zpracování, ale také na špičkových materiálech, jako je např. nerezová ocel jakosti 316 AISI, ze které se vyrábí montážní příslušenství, jedná se o nejkvalitnější nerezovou ocel dostupnou na trhu.

 

Potřebujete poradit?

Dana Kopecká

Dana Kopecká

Související produkty

Naposledy jste se zajímali o tyto produkty