Kování na pergolu - rohový díl

Soubory ke stažení

Rohový spojovací díl, který slouží ke stavbě konstrukce pergoly za použití dřevěných trámů. Tloušťka materiálu cca 3,5 mm.

Vyroben z lakované oceli, rozměr hrany cca 8,5 x 8,5 cm. Lze použít pro trámy 9x9 cm až max.12x12 cm.

Součástí každého balení je 1 kus + montážní návod, vruty, šrouby, krytky a detailní seznam dřevěných dílů (trámů), které je nutné dokoupit.

 

Nesling se mění na PLATINUM - holandská kvalita zůstává!

Nesling je holandská firma, která se již od roku 2005 specializuje na různé druhy zastínění. V letošním roce došlo ke sloučení s firmou Platinum, která nabízí především produkty pro ochranu zahradního nábytku. Nyní tak budou všechny produkty těchto dvou firem prodávány pod značkou PLATINUM.

Produkty Nesling/Platinum jsou vyrobeny z pevné HDPE tkaniny, která poskytuje až 95% ochranu před UV zářením. V nabídce stínící techniky  najdete jak tradiční stínící plachty, tak i rolety a baldachýny různých odstínů a taktéž velmi kvalitní montážní materiál. Nesling/Platinum si zakládá nejen na kvalitě zpracování, ale také na špičkových materiálech, jako je např. nerezová ocel jakosti 316 AISI, ze které se vyrábí montážní příslušenství, jedná se o nejkvalitnější nerezovou ocel dostupnou na trhu.

 

Potřebujete poradit?

Dana Kopecká

Dana Kopecká

Související produkty

Naposledy jste se zajímali o tyto produkty