Posuvný systém ke slunečníkům - kolejnice s okem

Posuvný systém ke slunečníkům - kolejnice s okem

Hliníková kolejnice 1 metr dlouhá s posunovacím okem, kterou lze upevnit na dřevěný sloup či jiný, nejlépe dřevěný podklad. Brzy ráno nebo k večeru, kdy je slunce ještě nízko tak můžete nastavit nelepší sklon Vašeho zastínění.

Pro připevnění do dřeva doporučujeme v obou v krajích kolejnici přišroubovat delšími vruty než 4 cm, aby nedošlo k vytržení.

Délka 100 cm, šíře 2 cm, tloušťka 0,8 cm.

 

Nesling se mění na PLATINUM - holandská kvalita zůstává!

Nesling je holandská firma, která se již od roku 2005 specializuje na různé druhy zastínění. V letošním roce došlo ke sloučení s firmou Platinum, která nabízí především produkty pro ochranu zahradního nábytku. Nyní tak budou všechny produkty těchto dvou firem prodávány pod značkou PLATINUM.

Produkty Nesling/Platinum jsou vyrobeny z pevné HDPE tkaniny, která poskytuje až 95% ochranu před UV zářením. V nabídce stínící techniky  najdete jak tradiční stínící plachty, tak i rolety a baldachýny různých odstínů a taktéž velmi kvalitní montážní materiál. Nesling/Platinum si zakládá nejen na kvalitě zpracování, ale také na špičkových materiálech, jako je např. nerezová ocel jakosti 316 AISI, ze které se vyrábí montážní příslušenství, jedná se o nejkvalitnější nerezovou ocel dostupnou na trhu.

 

Potřebujete poradit?

Dana Kopecká

Dana Kopecká

Související produkty

Naposledy jste se zajímali o tyto produkty