Sháníte roletu na balkon či do pergoly?
20. 4. 2022 Zastínění

Sháníte roletu na balkon či do pergoly?

Venkovní roleta je velice šikovné řešení vertikálního zastínění. Můžete jí použít na zastínění oken nebo pergoly či boků vaší terasy. Jak takovou roletu instalovat se dozvíte v našem článku.

V našem eshopu naleznete hned pět různých šířek rolet holandské značky Nesling/Platinum. Rolety jsou vyrobené z tkané umělé látky – vysoceodolného polyethylenu HDPE, který je stálobarevný a odolný vůči slunečním paprskům (až 95% ochrana před UVA a UVB zářením). To znamená, že nebledne, a neztrácí ani svou pevnost a tvar.

Nabízíme tyto šířky (vodorovně):

  • 98 cm
  • 148 cm
  • 198 cm
  • 248 cm
  • 296 cm

Toto je pevná strana včetně patek, do kterých se roleta upevňuje, samotná látka rolety je pak z každé strany cca o 3 cm užší.

Všechny uvedené rolety mají maximální délku - návin látky - svisle vždy 240 cm.

Barevné varianty:

  • antracit
  • písková
  • smetanová
  • černá

Instalace rolety

Samotná instalace rolety je velice jednoduchá. Roletu můžete umístit na spodní stranu, např. trámku nebo z jeho čelní (pohledové) strany. Pro tyto dva druhy instalace je možné velmi snadno přenastavit rolovací meganismus. Ten je defaultně připraven pro umístění z čelní strany. Balení každé rolety je komplet k instalaci do dřeva - tedy roleta, dvě upínací patky, vruty, držáček řetízku.

Video - jednoduchá montáž rolety

Postup montáže si můžete prohlédnout v našem videu.

Chcete si z rolety udělat markýzu?

V tom případě by se vám mohl hodit také teleskopický markýzový rám NESLING, který velice jednoduše připevníte mezi podlahu a strop vaší pergoly nebo balkonu a vložíte do něj roletu.

 

Nesling se mění na PLATINUM - holandská kvalita zůstává!

Nesling je holandská firma, která se již od roku 2005 specializuje na různé druhy zastínění. V letošním roce došlo ke sloučení s firmou Platinum, která nabízí především produkty pro ochranu zahradního nábytku. Nyní tak budou všechny produkty těchto dvou firem prodávány pod značkou PLATINUM.

Produkty Nesling/Platinum jsou vyrobeny z pevné HDPE tkaniny, která poskytuje až 95% ochranu před UV zářením. V nabídce stínící techniky  najdete jak tradiční stínící plachty, tak i rolety a baldachýny různých odstínů a taktéž velmi kvalitní montážní materiál. Nesling/Platinum si zakládá nejen na kvalitě zpracování, ale také na špičkových materiálech, jako je např. nerezová ocel jakosti 316 AISI, ze které se vyrábí montážní příslušenství, jedná se o nejkvalitnější nerezovou ocel dostupnou na trhu.

 

Poslední články z blogu

další články
Zboží máme přímo
u nás na skladě
Doprava zdarma
od 2 500 kč
On-line platby
přes GoPay